Obaveza pregleda robe

Molimo Vas da svu robu koju Vam kurirska služba dostavi pre prijema dobro pregledate i sva moguća oštećenja unesete u zapisnik a potom, ne duže od 24h prijavite oštećenje robe našoj službi prodaje na mail info@manastirskiproizvodi.rs. Reklamacije na oštećenja koje su izjavljene protekom roka od 24h od isporuke će biti odbijene kao neblagovremene. Takođe Vas obaveštavamo da robu koja ima fizička oštećenja niste u obavezi da primite.

Ograničenja isporuke robe

  • Isporuka robe vrši se isključivo na teritoriji Republike Srbije bez KiM.
  • Isporuka van teritorije Srbije nije moguća.

Kako funkcioniše dostava

Roba se isključivo šalje od strane dobavljača (Manastira). Naša kompanija nema nikakav uvid u lagerisanje robe dobavljača tako da su moguća otkazivanja i nepoklapanja lagera.

close Shopping Cart
close Shopping Cart

Registruj novi nalog

Već imate nalog
Prijavite se ili Obnovi lozinku